Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Informace, technika, kultura, volný čas

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové hry, Akční gamesky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Deskovky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Hry s koňmi, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Adventury, Střílecí hry, Vaření a smažení, Auta a závodní apod.

Klíčová slova: počítače, Hry pro nejmenší online, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Dubai, kuriozity, pro děti, webové stránky, World flags, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, V, Online vánoční webzine

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: školství, sport, technika, rostliny, český jazyk, psychologie, věda, kultura, lékařství a medicína, jídlo, ekonomie a ekonomika, matematika, fyzika, internet, chemie, latina, příroda, nápoje, nástroje, filozofie, hardware, různé, zločin a právo, software atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, politika, záliby a hobby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, sportovci a sportovkyně, přezdívky, lékařství, mytologie, osobnosti, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, fikce a fantasy, školství a vzdělávání, národnost, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, rodinné a příbuzenské vztahy, poruchy, herectví, herci a herečky, historie, politici, psychologie atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, Vlajky měst České republiky, volný čas, zábava, Obrázek Jóga, Přehled vlajek USA, zdroje informací, Wallpapers na plochu PC, Omalovánky k tisku, odkaz, weby, Vlajky jednotlivých států USA

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Kameňáky, vtipy, černý humor, vtipné texty, vtípky, anekdoty

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, černý humor, vtipné texty, vtípky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O důchodcích, Vtipy o doktorech, O mužích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O ženách, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi apod.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, URL, Kliparty zdarma, Svatební blahopřání a texty, Přehled souborových přípon, odkazy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Hinge is online dating app building relationships, Online testy a kvízy zdarma, zajímavosti, K, pro dospělé

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, obecné zkratky, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, země EU, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, měny, mezinárodní organizace apod.

Síť, technika, kultura, volný čas

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Západní Virginie, Louisiana, Florida, Missouri, Mississippi, Texas, Severní Dakota, Maine, Oregon, Idaho, Pensylvánie, Ohio, Wisconsin, Nebraska, Utah, Alabama, Wyoming, Nevada, Montana, Kentucky, Minnesota, Connecticut, Indiana, New Jersey, Oklahoma, Kansas atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Afriky, země východní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: P, Full HD tapety na PC, zeměpis, Grunge hudební styl, výukové pomůcky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online biografie, životopisy osobností, Tým NHL Ottawa Senators, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, humor, Biografie slavných osobností

Přísloví, hlášky, aforismy, bonmoty, moudrosti, motta, výroky

Citáty slavných, Přísloví, hlášky, aforismy, bonmoty, moudrosti, motta, výroky, z kategorií citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, moudra o dětech od různých známých osobností.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, symboly, zvířata, hudba, halloween, dopravní prostředky, mapy, muži, smajlíci a emotikony, přístroje, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, nápoje, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, osobnosti a lidé, auta, ptáci, náboženství, ženy a dívky, rostliny, květiny atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Klíčová slova: doporučujeme, č, Pozadí na PC, K, Dopravní značky, Tapety pro Windows, hyperlinky, Skvělé hry online zdarma, školství, Přehled států světa a jejich vlajek, multimédia, Superhry a hry online zdarma, Tapety na plochu města, 6

Několik fórů na závěr. Vtip To nic, jenom hoří kuchyň...: Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Úspory a spoření
Mila Kunis
Partnerské internetové stránky
Gwen Stefani celebrity
Sexy Nelly Furtado
Odkazy na zajímavé weby
Omalovánky k vybarvení zdarma
Tipy na Partnerské weby
Sportovní obrázky na plochu PC
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Dětské omalovánky
Paris Saint-Germain F.C.
Zajímavé webové stránky
Tým NHL Los Angeles Kings
Tým NHL Chicago Blackhawks

Děkujeme vám za vaši návštěvu.