Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj apod.

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Obrázky na PC - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. lze použít v displej, počítač, smartphone, PC, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, phablet, mobil, tablet, notebook a pro operační systémy Windows NT, Windows 98, Windows 10, Windows 7, BlackBerry OS, SUSE Linux, Windows 95, OSX, Mac, Linux Fedora, Linux Ubuntu. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, zvířata, květiny, ptáci, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, nature - příroda, fantasy, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, free wallpapers, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, fraktály. Zvolte si z rozměrů 1366x1024, 1440x2560, 2560x1600, 1920x1440, 1920x1080, 360x760, 1366x768, 2048x1536, 1536x2560, 1280x854, 1152x864, 2560x1920, 1152x768, 360x640, 640x480, 1600x2560 atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, A, Obrázky vlajek měst ČR, URL, Julia Roberts, Vánoční web, volný čas, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Cristiano Ronaldo sepak bola, Webové online hry zdarma, Vlajky amerických států USA, Nej hry online, Tapety na plochu PC

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, literatura, nástroje, náboženství a křesťanství, bankovnictví, věda, software, cestování, chemie, psychologie, jídlo, materiály, fyzika, sport, matematika, různé, internet, školství, hardware, český jazyk, příroda, latina, zločin a právo, zkratky atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, měny, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, geocaching, státy usa, země EU, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Online hry pro děti zdarma

Běžte na online hry pro děti zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Akční hry, Hry pro děti, Adventury, Karetní hry, Postřehové hry, Závody aut, Bojové hry, Střílečky, Pro dívky, Animace, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Strategie a tak dále.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Keywords:kuriozity, Seznam souborových přípon, linky, zdarma, Přáníčka zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zajímavosti, Státní vlajky zemí, Comoros, webové stránky, zábava, Super online kvízy

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Nej hry online

Zahrajte si nej hry online . Naleznete zde Strategie, Velikonoční hry, Závodní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Klasické, Logické, Karetní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Střílečky a podobně.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, K, tipy, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Dopravní značení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Sarah Jessica Parker, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, počítače

Hlášky, přísloví, moudrosti, moudra, výroky, rčení, myšlenky

Slavné citáty, Hlášky, přísloví, moudrosti, moudra, výroky, rčení, myšlenky, z kategorií citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o smutku, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Klíčová slova: webovky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, humor, Claudia Schiffer, odkaz, zdroje informací, zeměpis, Travel in USA, Slovník pojmů Co je to?, Biografie slavných osobností, Nejhranější hry online

Hlášky, přísloví, moudrosti, moudra, výroky, rčení, myšlenky

Slavné citáty, Hlášky, přísloví, moudrosti, moudra, výroky, rčení, myšlenky, z kategorií citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o smutku, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o penězích od různých známých osobností.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, dopravní prostředky, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, symboly, stavby, sport, květiny, halloween, hmyz, smajlíci a emotikony, muži, osobnosti a lidé, auta, láska, mapy, jídlo a nápoje, rostliny, náboženství, přístroje, věda, hudba atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, pro dospělé, Ilustrace, obrázky, Onlinovky zdarma, Přehled souborových přípon, Fotografie Charisma Carpenter, doporučujeme, Super free web games zdarma, internet, multimédia, školství, F, Vánoční obrázky na PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Co je to život?: Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Další odkazy:

Online hry zdarma
Tipy na Partnerské weby
Přání k svátku podle jmen
Doporučené odkazy
Jessica Simpson
Odkazy na zajímavé weby
Online hry zdarma
Doporučené odkazy na zajímavé weby
CelebrityHeather Locklear
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrity Heidy Klum

Děkujeme vám za vaši návštěvu.