Partnerské weby, internet, počítače, hry

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Strategie, Akční hry, Bojové hry, Závody aut, Pro dívky, Sportovní hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Adventury, Animace, Postřehové hry a tak dále.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky měst a obcí České republiky, internetové stránky, Tapety na plochu zvířata, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, kuriozity, Dopravní značky, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, odkazy, zdarma, weby, Super online kvízy

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Fóry, černý humor, fórky, vtípky, vtipy, frky

Chcete se pobavit? Fóry, černý humor, fórky, vtípky, vtipy, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií kameňáky, černý humor, murphyho zákony, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné hádanky apod.

Obrázky ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Obrázky ke stažení. lze použít v ultrabook, monitor, phablet, mobil, mobilní telefon, displej, notebook, smartphone, obrazovka počítače, počítač, PC a pro operační systémy Windows 10, Chrome OS, Linux Ubuntu, Android, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Slackware, Java ME, Lubuntu, Windows 95, macOS. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, wallpapery, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, auta, noční města, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, motorky, motocykly, letadla, operační systémy, Windows, květiny, kytky, voda a bubliny. Dostupná rozlišení jsou 800x600, 412x846, 1600x2560, 2160x3840, 360x720, 1536x2560, 1280x1024, 2048x1080, 1920x1440, 1200x1920, 1152x1920, 375x812, 1280x800, 360x760, hi res 2560x1920, 1152x864 atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, čím prohlížet, v čem spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, kterak editovat, jak importovat, jak exportovat soubory z následujících kategorií: systémové soubory, grafiku, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, internet a web, písma, fonty, konfigurační soubory, video soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Hlášky, moudra, moudrosti, myšlenky, bonmoty, rčení, úsloví

Citáty slavných, Hlášky, moudra, moudrosti, myšlenky, bonmoty, rčení, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Keywords:pro děti, Wallpapers na plochu PC, zábava, Stručný encyklopedický slovník, Real Madrid fotbalový klub, info, Seznam státních vlajek, Skvělé hry online zdarma, Zeměpisné testy a kvízy, Obrázky ke stažení, Obrázky, kliparty, školství

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Aljaška, Oregon, Massachusetts, Kalifornie, Arkansas, Minnesota, Tennessee, Iowa, Nevada, Connecticut, Vermont, Texas, Louisiana, Indiana, New Hampshire, Pensylvánie, Georgie, Alabama, Západní Virginie, Rhode Island, Montana, Arizona, Severní Karolína, Jižní Karolína, Florida, Washington atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: státní správa, křesťanství, nadpřirozené osoby, vlastnosti, historie, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, přezdívky, politika, herectví, herci a herečky, poruchy, profese a zaměstnání, politici, Spisovatelé a básníci, mytologie, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, lékařství, národnost, filozofie atd.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky apod.

Síť, internet, počítače, hry

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, země EU, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, státy usa, fyzikální jednotky, geocaching, politické strany a hnutí, týmy NHL, mezinárodní organizace, měny apod.

Klíčová slova: zadarmo, doporučujeme, počítače, Bayern München, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, R, URL, Omalovánky pro malé děti, Dopravní značky, č, humor, pro dospělé

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, politické strany a hnutí, měny, vojenské hodnosti, okresy České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, země EU apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Vybírejte z kategorií Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Hannah Montana, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Logické hry, Oblíkačky, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Adventury, Střílecí hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Fórky, vtipné texty, kameňáky, černý humor, frky, fóry

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, kameňáky, černý humor, frky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné básničky, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, murphyho zákony apod.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, odkaz, H, Grunge hudební styl, Státní vlajky zemí, Online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Obrázky ke stažení, Nejhranější hry online, F, zeměpis

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, politické strany a hnutí, měny, vojenské hodnosti, okresy České republiky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, země EU apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Informace, internet, počítače, hry

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Členské země americké federace

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arkansas, Arizona, Iowa, Colorado, Jižní Dakota, Západní Virginie, Tennessee, Mississippi, New Jersey, Minnesota, Kalifornie, Oklahoma, Montana, Missouri, Pensylvánie, Nevada, Kentucky, Vermont, Michigan, New York, Wisconsin, Connecticut, Louisiana, Utah, Maryland, Severní Karolína atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, rostliny, zvířata, hudba, nápoje, symboly, věda, osobnosti a lidé, láska, ptáci, auta, zelenina, muži, Vánoce a Advent, ovoce, ženy a dívky, jídlo a nápoje, náboženství, stavby, hmyz, květiny, sport atd.

Klíčová slova: Vánoční web, zdroje informací, volný čas, Přehled přípon a koncovek souborů, multimédia, Poker online, Nejlepší online hry zdarma, internet, hyperlinky, Životopisy osobností, F, Nej hry online, Omalovánky k vytištění, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Smůla: Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Další odkazy:

Obrázky se zvířaty na plochu
Tipy na užitečné weby
Celebrity Sandra Bullock
Linky na partnerské weby
Biografie Shakira
Partnerské internetové stránky
Flags of the world countries
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přání, přáníčka, blahopřání
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Countries and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.