Partnerské weby, zábava, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, dopravní prostředky, halloween, mapy, hmyz, Vánoce a Advent, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, hudba, rostliny, květiny, nápoje, věda, symboly, osobnosti a lidé, ptáci, ovoce, přístroje, sport, auta, zvířata atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické a tak podobně.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, jak vytvořit soubory následujících typů: dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, systémové soubory, písma, fonty, video soubory, obrazy disků, komprimace dat, grafiku apod.

Nej hry online

Zapařte si nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Sportovní, Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Klíčová slova: doporučujeme, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, zadarmo, URL, Celebrita Gisele Bündchen, internetové stránky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, počítače, Mila Kunis fotky, R, Státní vlajky států světa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, tipy

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Informace, zábava, důležité informace

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Hannah Montana, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Akční gamesky, Logické hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Auta a závodní, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Omalovánky, online html5 hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Adventury, Karetní hry - solitaire apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: umělci a umění, herectví, herci a herečky, nadpřirozené osoby, státní správa, osobnosti, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, politika, školství a vzdělávání, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, sportovci a sportovkyně, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, lékařství, mytologie atd.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, Adventní magazín, Přehled formátů souborů, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Wallpapers Formule 1, Biografie slavných osobností, Obrázky zdarma, kuriozity, Vlajky afrických zemí, Dopravní značení, cestování, odkazy

černý humor, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy

Zkuste vypnout! černý humor, fóry, anekdoty, vtípky, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O ženách, O škole, O Windows, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O manželství, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipné hádanky apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, jak importovat, v čem spustit, v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, jak přehrát, jak vytvořit, čím zobrazit soubory následujících typů: video soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, internet a web, hudební audio soubory, koncovky souborů apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zajímavosti, Katherine Heigl, info, zdroje informací, č, Křesťanské omalovánky k tisku, zdarma, Vlajky amerických států USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, výukové pomůcky

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, geocaching, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, státy usa, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, země EU, obecné zkratky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Síť, zábava, důležité informace

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, láska, smajlíci a emotikony, zvířata, symboly, muži, zelenina, sport, mapy, ovoce, nástroje a přístroje, auta, halloween, přístroje, věda, ženy a dívky, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, hmyz, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, ptáci atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: multimédia, internet, linky, Obrázky krásných sexy žen., volný čas, Nejhranější online hry zdarma, M, SMS přání k svátku podle jmen, obrázková přáníčka ke stažení, A, Online web Hry zdarma bez registrace, Seznam zkratek a akronymů

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro phablet, počítač, PC, notebook, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, monitor, displej, tablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Java ME, Windows 10, Linux Fedora, Windows NT, Windows XP, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 2000, OSX, Windows 7, Windows 95. Obrázky na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: sportovní pozadí, auta, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, rostliny, dopravní prostředky, wallpapery, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, noční města, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, letadla, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny. Stahujte v rozlišení 1080x1800, 1280x800, 1600x2560, 1600x900, 1024x600, 1280x1024, 2560x2048, 1152x1920, hi res 2560x1920, 1366x1024, 1920x1280, 412x846, 1152x864, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x768 atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční ubrusy, Vánoční trhy, Tapeta, Perníčky, Vinná klobása, Silvestr, Přáníčko, Vánoční koule, Láska nebeská, Jmenovky, PF, Vánoční svícen, K Tisku, Drážďany, K Vytištění, Keramický adventní věnec, Patchwork, Nový rok, Vánoční hvězda, K Vytisknutí, LED svíčky, Dia, Jídlo, Strom, Adventní věnec, Adventní trhy, Zima, Kapr, Pokrmy, Hostina, Samolepky apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Klíčová slova: školství, Super online kvízy, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, č, Seznam přípon a koncovek souborů, Freeware, Nejlepší online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, pro dospělé, odkaz, Omalovánky k vytištění, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Dovolená: Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Další odkazy:

Wallpapers na plochu květiny
Cyklistika, cestování, hry
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Celebrita Lindsay Lohan
Paraguay
Doporučené internetové odkazy
Taylor Swift
Tipy na užitečné weby
Přání ke kulatému výročí
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Laborantka
Romania
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání, gratulace zadarmo ke stažení
Poker card game

Děkujeme vám za vaši návštěvu.