Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, smartphone, PC, tablet, monitor, notebook, ultrabook, mobil, počítač, displej, phablet a pro operační systémy FreeBSD, Mac, Java ME, Lubuntu, Windows 95, macOS, Windows 2000, Android, Windows 10, Windows Server 2012, Windows 98. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, free wallpapers, ptáci, květiny, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, fantasy, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, motorky, zvířata, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Zvolte si z rozměrů 2560x1440, 1280x960, 1152x1920, 1440x900, 1080x1920, 1920x1080, 854x480, 3200x1800, 4800x1200, 800x1280, 1024x768, 1280x720, HD 1280x720, 360x720, 393x786, 1600x900 atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sebevražda, Američané, Skladatel, Císař, KSČ, Poslanci, Kněz, Husité, Boston Bruins, Zlatý slavík, Válka, Kancléř, Generalissimus, Podnikatelé, Ekonom, Novinář, Dramatik, Rock ‚n‘ Roll, Podnikatel, Teolog, Faraon, Textařka, Vražedkyně, Komunisté, Hokej, Vládce, Sci-fi, Spisovatel, Žijící, Svatý, Nobelova cena, Charta 77, Protektorát, Státník, Ministr zahraničí, Manýrismus apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Západní Virginie, Mississippi, Nové Mexiko, Wyoming, Nebraska, Connecticut, Oklahoma, Maine, Kansas, Idaho, Louisiana, Kalifornie, Wisconsin, Georgie, Vermont, Illinois, Tennessee, Indiana, Washington, Missouri, Virginie, New Hampshire, Severní Dakota, Severní Karolína, Aljaška atd.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, zdarma, Free game online hry, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Burkina Faso, humor, Obrázky ke stažení, odkazy, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, V, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, pro dospělé, Vlajky států obrázků

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Akční hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Animace, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Strategie, Postřehové hry, Závody aut, Logické hry, Bojové hry, Střílečky a tak dále.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, měny, země EU, geocaching, hudební zkratky, státy usa, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Keywords:volný čas, Dopravní značky, Kliparty zdarma ke stažení, webové stránky, Sexy Christina Aguilera, Seznam vlajek amerických států, Pozadí na PC zdarma ke stažení, info, Anastacia, kuriozity, F, tipy

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Fórky, fóry, frky, vtipy, ftipy, vtípky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, fóry, frky, vtipy, ftipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, Frky ze života, O důchodcích, O Němcích, Frky o tchýních, O Slovácích, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O manželství, O škole, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O zvířátkách, Vtipy o policajtech apod.

Výroky, rčení, bonmoty, úsloví, moudra, motta, hlášky

Slavné citáty, Výroky, rčení, bonmoty, úsloví, moudra, motta, hlášky, rozdělené kategorií: citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Americké federální vlajky, Gratulace a přání, Počítačové tapety pro Windows, internet, Hry pro nejmenší online, Selena Gomez, zeměpis, F, internetové stránky, URL

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štědrý den, Nový rok, K Vytisknutí, Vánoční ozdoby, Drážďany, Vánoční svařák, Film, Tisk, Ohňostroj, Historické ozdoby, Anděl, Linecká kolečka, Windows, Francouzsky, Vánoční stromek, Patchwork, Adventní věnec, Kinder, Ježíš Kristus, Vánoční svíčky, Dárky, Alkoholový kalendář, Vánoce, Kavkazská jedle, Popelka, Kuba, Tiskárna, Sám doma, Láska nebeská, Brambořík, Vánoční pozadí apod.

Super online hry zdarma

Doporučujeme super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Adventury, Barbie hry, Deskovky, online html5 hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Omalovánky, Farmářské hry, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, poruchy, lékařství, politici, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, profese a zaměstnání, historie, nadpřirozené osoby, státní správa, filozofie, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, školství, mytologie, fikce a fantasy, zločin a právo atd.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro phablet, mobilní telefon, tablet, notebook, smartphone, počítač, PC, monitor, displej, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Lubuntu, Windows XP, Linux Mint, Windows Server 2012, macOS, Mac. Wallpapers na PC z kategorií vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, zvířata, fraktály, sportovní a závodní auta, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, Formule 1, ptáci, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, květiny. Dostupné rozměry 1800x1440, 1280x1024, 4800x1200, 1152x768, 1366x768, 768x1024, 1920x1280, 1536x2048, 1600x2560, 3200x1200, 360x720, 1440x900, 2560x1920, 1600x900, 412x846, 1024x768 atd.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Prapory všech zemí světa, Angola, Super online kvízy, Online web Hry zdarma bez registrace, Vánoční web, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, doporučujeme, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry a tak podobně.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online biografie, životopisy osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Angličané, Dramatik, Ekonom, Imitátor, Spisovatel, Prezident, Poslanci, Normalizace, Kněz, Pittsburgh Penguins, Mluvčí, Ministři, Hokejisté, Komik, Továrník, KSČ, Orlík, Habsburkové, Ministr zahraničí, Právník, Washington Capitals, Olympiáda, Archivář, Kladno, Hudba, Hejtmani, Francie, Francouz, Architekt, Nežijící, Podnikatelé, Prezidenti, Dallas Stars, Státník, Boston Bruins, Sochař apod.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Strategie, Postřehové hry, Akční hry, Závody aut, Střílečky, Karetní hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Relaxační hry, Adventury, Pro dívky, Logické hry a tak dále.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Farmářské hry, Akční gamesky, Auta a závodní, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Adventury, Arkády a plošinovky, Deskovky, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Omalovánky, Hannah Montana, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Stolní hry a deskovky, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Logické, Oddechové, Pro dívky, Závodní, Klasické, Střílečky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy a podobně.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, M, Online životopisy, biografie slavných osobností, zajímavosti, multimédia, Online tetris hry zdarma, K, odkaz, Dopravní značení, Online biografie, životopisy osobností, linky, výukové pomůcky, Guinea, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo se směje naposled...: Pojďme na něj, vždyť je sám!

"Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Paní Greyová si jde do zverimexu kupit papouška. Jednoho si vybere a chce ho zaplatit. Slečna u pokladny ji ale varuje, že papoušek byl 2 roky v bordelu. Paní Greyové to nevadí a papouška přesto koupí. Když jsou už doma, příjde ze školy její dcera a papoušek na ni: "Zdarec, kurvo!" Příjde druhá dcera a papoušek řekne to stejné. Paní Greyová se díví a potom z práce příjde její manžel a papoušek: "Čau Pavle!!!"

Další odkazy:

Hanoj
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Andrés Iniesta
Tipy na Partnerské weby
Online hry zadarmo
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Doporučené internetové odkazy
Vlajky Spojené království Velké Británie a Severního Irska
Odkazy na zajímavé weby
Paris Saint-Germain F.C.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.