Tipy na zajímavé weby, informace a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Síť, informace a zábava

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: školství, volný čas, zeměpis, internetové stránky, Fernando Torres, Full HD tapety ke stažení, Vlajky zemí světa, humor, Tapety se zvířaty na plochu PC, Biografie slavných osobností, URL, Vlajky zemí světa, zdarma

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, osobnosti, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, fikce a fantasy, politici, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, politika, věda, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, psychologie, umělci, sport, zločin a právo, národnost atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Internet, síť, informace a zábava

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Američan, HIV pozitivní, Fotograf, Upálen, Sebevražda, Architekt, Druhá světová válka, Pop, Archivář, Poslanec, Gymnasté, Faraon, Slovák, Exilový prezident, Zpěvačka, Prezidenti, Podnikatel, Olympijští vítězové, Máj, Angličané, Hejtman, Básníci, Závodník, Husité, Trest smrti, Esejista, Itálie, Prezidenti ČR, Podnikatelé, Avangard Omsk, Renesance, Čech, Vojáci, Zlatý slavík, Atentát, Protektorát apod.

Ftipy, fóry, černý humor, vtipné texty, frky, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, černý humor, vtipné texty, frky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O důchodcích, Frky ze života, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O Windows, O škole, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Slovácích, O manželství apod.

Keywords:Přehled přípon a koncovek souborů, A, Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník, Permainan penjelajah web, výukové pomůcky, Online testy a kvízy zdarma, A, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, počítače, Nejlepší online hry zdarma, Hry pro dívky online

Vánoční web - online vánoční webzine

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Striezelmarkt, K Vytisknutí, Brambořík, Lego, Jingle Bells, Přáníčko, Jesličky, Staroměstské náměstí, Schleich, Televize, Přání, Sněhová vločka, Tisk, Sám doma, Adventní trhy, Santa, Rostliny, Jmenovky, Vánoční svíčky, Jmelí, Dia, Šišky, Vánoční prostírání, Třásně, Štóla, Smrk, Píseň, Mrazík, Kapr, Nový rok, Kinder apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako země EU, hudební zkratky, státy usa, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL, okresy České republiky, firmy a společnosti, geocaching, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: geocaching, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, hudební zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí apod.

Full HD tapety ke stažení - tapety na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety ke stažení. vhodné pro tablet, PC, notebook, displej, mobil, ultrabook, monitor, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, smartphone a pro operační systémy Linux Xubuntu, macOS, Windows 98, Windows 95, Mac, FreeBSD, Android, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: rostliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, wallpapery, psi a štěňátka, letadla, zvířata, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, operační systémy, Windows, noční města, voda a bubliny, květiny, kytky, dopravní prostředky, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, auta. Zvolte si z rozměrů 1920x1080 Full HD, 1440x2560, 1200x1920, 854x480, 1800x1440, 1440x900, hi res 2560x1920, 1920x1440, 2560x1440, 375x812, 1280x1024, 800x600, 360x760, 1536x2048, 1152x864, 2560x1600 atd.

Vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, frky, fórky

Chcete se uvolnit? Vtipy, kameňáky, anekdoty, černý humor, frky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O ženách, O škole, O zvířátkách, O Windows apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, odkazy, Nejlepší online hry zdarma, Lady Gaga, pro děti, Obrázky a kliparty zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Ali Landry, Super online flash hry, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Životopisy osobností, Dopravní značky

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhulák, Tichá noc, Santa Claus, Adventní kalendář, Špalda, Přáníčko, Jmenovky, K Vytištění, Samolepky, LED svíčky, Košíčky, Patchwork, Vánoční ozdoby, Květiny, Rostliny, Dia, Píseň, Vánoční světýlka, Třásně, Jídlo, Mrazík, Ježíšek, Osvětlení do oken, Pokrmy, Vánoce, Kameňák, Václavské náměstí, Adventní svícen, Striezelmarkt, Vánoční svícen, Televize apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, Vánoce a Advent, hudba, zvířata, jídlo a nápoje, auta, halloween, ptáci, květiny, ženy a dívky, nástroje a přístroje, sport, dopravní prostředky, věda, nápoje, ovoce, přístroje, osobnosti a lidé, hmyz, rostliny, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Klasické, parkování - parkovačky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Střílečky, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní a podobně.

Informace, informace a zábava

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové, Logické, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: weby, zadarmo, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Download music, mp3, movies, videos, multimédia, doporučujeme, tipy, Chicago city, Wallpapers na PC ke stažení, webovky, cestování

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sněhulák, Tichá noc, Santa Claus, Adventní kalendář, Špalda, Přáníčko, Jmenovky, K Vytištění, Samolepky, LED svíčky, Košíčky, Patchwork, Vánoční ozdoby, Květiny, Rostliny, Dia, Píseň, Vánoční světýlka, Třásně, Jídlo, Mrazík, Ježíšek, Osvětlení do oken, Pokrmy, Vánoce, Kameňák, Václavské náměstí, Adventní svícen, Striezelmarkt, Vánoční svícen, Televize apod.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, Vánoce a Advent, hudba, zvířata, jídlo a nápoje, auta, halloween, ptáci, květiny, ženy a dívky, nástroje a přístroje, sport, dopravní prostředky, věda, nápoje, ovoce, přístroje, osobnosti a lidé, hmyz, rostliny, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Klasické, parkování - parkovačky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Střílečky, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní a podobně.

Náš tip, informace a zábava

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, Antarktidy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, linky, Seznam vlajek amerických států, zajímavosti, Vánoční web, Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, Free game online hry, webové stránky, Seznam souborových přípon, Online adventní magazín, ú, Superhry a hry online zdarma, Tara Reid, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Test: Tak brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Další odkazy:

Předpověď počasí
Tipy na Partnerské weby
Christina ricci
Linky na partnerské weby
Fotbalista Andrés Iniesta
Partnerské internetové stránky
Sexy Nelly Furtado
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku a k jmeninám
Odkazy na zajímavé weby
Neoficiální stránky o městu Plzeň

Děkujeme vám za vaši návštěvu.