Tipy na zajímavé weby, informace, kultura, vzdělání a zábava

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako rostliny, lékařství a medicína, nápoje, bankovnictví, různé, nástroje, věda, chemie, hardware, zločin a právo, počítače, literatura, latina, náboženství a křesťanství, stavebnictví, kultura, fyzika, školství, sport, nemoce, software, politika, filozofie, jídlo atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezident USA, Charta 77, Rakousko-Uhersko, Slováci, Mluvčí, Herec, Habsburkové, Prezidenti ČR, Renesance, Ministr zahraničí, Obchodník, Manýrismus, Egypt, Vojevůdce, Životopis, Pittsburgh Penguins, Podnikatelé, Starověký Egypt, Sci-fi, Sochař, Američané, Vojáci, Upálen, Američan, Washington Capitals, Hokej, Hudba, Philadelphia Flyers, Prezidenti, Císař, Lord, Podnikatel, Státník, Spisovatel, Olympijský vítěz, Producent apod.

Klíčová slova: odkazy, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajky amerických států USA, Online testy zdarma bez registrace, Gwen Stefani fotky, Webové html5 hry zdarma, F, P, L’Associazione Calcio Milan S.p.A., zeměpis, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Webové online hry zdarma, Seznam souborových přípon

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Barbie hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Logické hry apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Oblíkačky, Adventury, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Hannah Montana apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Keywords:humor, URL, zajímavosti, ú, Fond d écran, Vlajky měst a obcí České republiky, Biografie slavných osobností, internet, Elisha Cuthbert celebrity, Nejlepší online hry zdarma, Online vánoční webzine, hyperlinky

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Klíčová slova: školství, Vánoční web, Super online hry zdarma, Thierry Henry, Wallpapers na PC ke stažení, cestování, Full HD pozadí na PC, Computer games, zadarmo, linky, Kliparty zdarma, výukové pomůcky

Anekdoty, vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipné texty, fóry, kameňáky, černý humor, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O mužích, O zvířátkách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O Slovácích, O Němcích, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O ekonomech apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: značky upravující přednost, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, výstražné značky apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, internet, bankovnictví, literatura, fyzika, latina, zkratky, materiály, ekonomie a ekonomika, příroda, hardware, matematika, náboženství a křesťanství, cestování, technika, jídlo, nápoje, sport, školství, lékařství a medicína, stavebnictví, politika, zločin a právo, nemoce atd.

Klíčová slova: A, Slovník pojmů Co je to?, Webové online hry zdarma, Sexy Rie Miyazawa, Životopisy osobností, weby, V, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., pro děti, zdarma, multimédia

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: informativní provozní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

úsloví, moudrosti, bonmoty, aforismy, moudra, výroky, hlášky

Citáty slavných, úsloví, moudrosti, bonmoty, aforismy, moudra, výroky, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o kráse, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, státní správa, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, národnost, umělci a umění, sportovci a sportovkyně, politika, lékařství, politici, psychologie, vlastnosti, přezdívky, fikce a fantasy, filozofie, školství a vzdělávání, poruchy atd.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Klíčová slova: webovky, tipy, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Brooke Burke celebrity, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky vlajek měst ČR, Americké federální vlajky, počítače, Dopravní značení, odkaz, Community card poker, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Anti...: Přestala jsem brát antikoncepci a začala polykat antidepresiva. Mám šest dětí a jsem v pohodě.

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Další odkazy:

Narozeninová přáníčka, texty a obrázky
Celebrity Rie Miyazawa
Odkazy na partnerské weby
Internetové omalovánky
Přání, blahopřání, přáníčka k jmeninám
Partnerské internetové stránky
Sexy Jessica Alba
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Celebrita Holly Valance
Gratulace k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a svátku.
Zajímavé internetové odkazy
Heidy Klum
Biografie, životopis Shannon Elizabeth

Děkujeme vám za vaši návštěvu.