Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, mapy, náboženství, zelenina, ženy a dívky, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, stavby, láska, ovoce, věda, nástroje a přístroje, rostliny, sport, květiny, smajlíci a emotikony, ptáci, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, přístroje, halloween, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Aforismy, moudra, rčení, moudrosti, bonmoty, přísloví, motta

Citáty slavných, Aforismy, moudra, rčení, moudrosti, bonmoty, přísloví, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o lži od různých známých osobností.

Klíčová slova: odkaz, Nejlepší tapety na plochu zdarma, cestování, Online hry zdarma, Celebrita Jennifer Lopez, info, Dopravní značky, Prapory českých měst, Bermuda, Hry pro dívky online, zeměpis, ú, školství

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, zvířata, ptáci, náboženství, věda, nástroje a přístroje, muži, jídlo a nápoje, nápoje, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, zelenina, symboly, hudba, hmyz, ovoce, halloween, mapy, smajlíci a emotikony, láska, sport, stavby, přístroje atd.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Indiana, Kentucky, Jižní Dakota, Severní Karolína, Massachusetts, Západní Virginie, Nevada, Washington, Vermont, New York, Wyoming, Mississippi, Montana, Rhode Island, Oklahoma, Jižní Karolína, Illinois, Alabama, Aljaška, Idaho, New Jersey, Severní Dakota, Havaj, Connecticut, Pensylvánie atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, jak otevřít, jak konvertovat, jak spustit soubory těchto typů: video soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, internet a web, komprimace dat, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Keywords:Vlajky měst České republiky, internet, weby, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Biografie, životopis Mary-Kate Olsen, F, URL, A, Obrázek Učitelky, multimédia, Státní prapory všech států, linky

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Deskovky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Oblíkačky, online html5 hry, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Akční gamesky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Přehled souborových přípon, zábava, Nepal, Federace USA, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, V, Obrázek Učitelky, Online hry zdarma, kuriozity, Ilustrační obrázky, Členské země americké federace

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy atd.

úsloví, rčení, bonmoty, přísloví, hlášky, aforismy, moudrosti

Citáty slavných, úsloví, rčení, bonmoty, přísloví, hlášky, aforismy, moudrosti, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o nenávisti, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Členské země americké federace

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Vermont, Oregon, Nové Mexiko, Colorado, New York, Kentucky, Delaware, Maine, Louisiana, New Jersey, Jižní Dakota, Utah, Nebraska, Alabama, Illinois, Ohio, Arizona, Západní Virginie, Virginie, Connecticut, Tennessee, Iowa, Jižní Karolína, Montana, Pensylvánie atd.

Klíčová slova: odkazy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, hyperlinky, Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby, Přehled zkratek a akronymů, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Biografie známých osobností, Lionel Messi, Stručný encyklopedický slovník, Staré hry online, Nej hry online

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií zkratky, internet, materiály, politika, kultura, matematika, školství, bankovnictví, zločin a právo, věda, filozofie, technika, nápoje, rostliny, hardware, různé, lékařství a medicína, nástroje, účetnictví, latina, fyzika, český jazyk, literatura, sport atd.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Střílečky, Vánoční online hry, Strategie, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Logické, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Závodní a podobně.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní a tak podobně.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, obecné zkratky, geocaching, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, okresy České republiky, státy usa, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, měny apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: volný čas, výukové pomůcky, Dopravní značky, zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Obrázek Sexy žena, Online adventní magazín, webovky, A, pro dospělé, Pozadí na tablet, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Moto tapety na PC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

Další odkazy:

Omalovánky - dinosauři
Lionel Messi argentinský fotbalista
Doporučené odkazy
Community card poker
Obrázek Lékařka
Linky na partnerské weby
Best web page
Tipy na Partnerské weby
Tinder aplikasi
Doporučené internetové odkazy
Tým NHL Toronto Maple Leafs
Brittany Murphy fotky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Blahopřání k MDŽ
Tým NHL Vegas Golden Knights

Děkujeme vám za vaši návštěvu.