Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Myšlenky, moudra, výroky, moudrosti, hlášky, úsloví, motta

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudra, výroky, moudrosti, hlášky, úsloví, motta, z kategorií hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Georgie, Maine, Idaho, Západní Virginie, Indiana, Jižní Karolína, Arkansas, Nebraska, Virginie, Havaj, Washington, Wisconsin, Kentucky, Michigan, Colorado, Arizona, Pensylvánie, Tennessee, Maryland, Alabama, Aljaška, Severní Dakota, Louisiana, Rhode Island, Ohio atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Anekdoty, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, černý humor, vtípky, kameňáky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, černý humor, kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Klíčová slova: F, počítače, Dopravní značky, webové stránky, Tipy na vánoční dárky, Prapory regionů a království, info, zdroje informací, Biografie Avril Lavigne, Obrázky zdarma, zeměpis, Slovník pojmů Co je to?, A

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, halloween, mapy, muži, věda, hudba, nápoje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, přístroje, ptáci, květiny, zelenina, sport, zvířata, ovoce, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, láska, hmyz, rostliny atd.

Fóry, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, černý humor

Chcete se uvolnit? Fóry, vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O důchodcích, O ženách, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi, O manželství, O Somálcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, O Windows apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Keywords:M, Dopravní značky, humor, internetové stránky, Chelsea Premiere liga, Nejlepší online hry zdarma, zdarma, výukové pomůcky, Fotky Lucy Liu, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online zeměpisné testy zdarma, Vlajky států USA

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Ftipy, vtipné texty, černý humor, kameňáky, anekdoty, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipné texty, černý humor, kameňáky, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Přehled zkratek a akronymů, Obrázky na plochu počítače, Texty blahopřání, zajímavosti, doporučujeme, B, Vánoční obrázky k vybarvení, Vlajky států USA, Online adventní magazín, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Skvělé hry online zdarma

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít soubory těchto typů: šablony dokumentů, dokumenty, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web, video soubory, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Omalovánky, Střílecí hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Alabama, Kansas, Virginie, Nebraska, Severní Dakota, Connecticut, Wisconsin, Aljaška, Georgie, Missouri, Arkansas, Kalifornie, Colorado, Mississippi, New Hampshire, Vermont, Severní Karolína, Oklahoma, Washington, Pensylvánie, Florida, Delaware, Západní Virginie, Indiana, Tennessee atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Klíčová slova: Státní prapory, zábava, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nicaragua, pro děti, linky, tipy, Vlajka Kostariky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník, internet

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak exportovat, jak převést, jak vytvořit, čím zobrazit, jak otevřít soubory těchto typů: šablony dokumentů, dokumenty, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web, video soubory, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, grafiku, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Deskovky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Omalovánky, Střílecí hry, Oblíkačky, Farmářské hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma Vybírejte z kategorií Velikonoční hry, Pro dívky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Oddechové, Sportovní, Klasické, Závodní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Střílečky a podobně.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: Online vánoční webzine, Obrázky na PC ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Full HD tapety na PC, F, Wallpapery, omalovánky, spoření, Online biografie, životopisy osobností, volný čas, odkazy, Státní vlaječky, prapory, Tapety na PC ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přání k jmeninám, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Nemá vlastní hodinky: Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Neboj, není nabitá!

Další odkazy:

Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Biografie Mandy Moore
Linky na partnerské weby
Sexy Claudia Schiffer
Doporučené internetové odkazy
Paraguay
Naše tipy na užitečné weby
Typické vánoční perníčky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Biografie Rose McGowan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.