Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, stavby, auta, hudba, ženy a dívky, ovoce, halloween, smajlíci a emotikony, hmyz, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, sport, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, muži, náboženství, přístroje, rostliny, zelenina, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, symboly, ptáci atd.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Motta, moudra, aforismy, přísloví, myšlenky, hlášky, výroky

Citáty slavných osobností, Motta, moudra, aforismy, přísloví, myšlenky, hlášky, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o svobodě, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o přátelství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: cestování, Vlajky měst a obcí České republiky, Online zeměpisné testy zdarma, Webové online hry zdarma, Anastacia, Staré hry online, internet, volný čas, Mamiko Tayama, info, Nejlepší hry pro dívky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vlajky států USA

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Anekdoty, ftipy, frky, vtipné texty, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, ftipy, frky, vtipné texty, fóry, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, O škole, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O mužích, O důchodcích, O ženách, O manželství apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, ženy a dívky, halloween, hmyz, muži, láska, dopravní prostředky, náboženství, smajlíci a emotikony, hudba, rostliny, nástroje a přístroje, přístroje, auta, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, nápoje, věda, sport, stavby, zelenina atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Čeští králové, Esejista, Čech, Florida Panthers, Náboženství, Herec, Žhavé výstřely, Trest smrti, Dallas Stars, Sebevražda, Exilový prezident, Poprava, Maršál, Komunisté, Voják, Francie, Trenérka, Zpěvačka, Zlatý slavík, Vražedkyně, Prezident, Ital, Vůdce, Olympijský vítěz, Ministr, Pittsburgh Penguins, Antropolog, Nežijící, Mim, New York Rangers, Prezidenti USA, Starověký Egypt, Hokej, Královna, Žijící, Novinář apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Keywords:Seznam zkratek a akronymů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, R, Nejhranější online testy a kvízy, Tanzania, M, URL, Stručný encyklopedický slovník, Manchester United FC, doporučujeme, webové stránky, Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, A, Cristiano Ronaldo football, počítače, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, Vlajka Rakouska-Uherska, Státní prapory zemí světa, Seznam souborových přípon, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, multimédia

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, umělci, historie, podnikání a podnikatelé, politika, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, filozofie, sport, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, psychologie, národnost, vlastnosti, záliby atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Informace, inspirace pro volný čas

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové a tak podobně.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, státy usa, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, okresy České republiky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, měny, země EU, fyzikální jednotky apod.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: jídlo, školství, lékařství a medicína, internet, nemoce, příroda, matematika, psychologie, literatura, politika, český jazyk, chemie, stavebnictví, počítače, zločin a právo, filozofie, hardware, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, nápoje, sport, bankovnictví, materiály, kultura atd.

Klíčová slova: F, zadarmo, hyperlinky, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, linky, webovky, zeměpis, Vlajka Evropské unie, odkazy, tipy, Obrázky zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, umělci, historie, podnikání a podnikatelé, politika, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, filozofie, sport, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, psychologie, národnost, vlastnosti, záliby atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Full HD pozadí na PC - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, phablet, monitor, tablet, počítač, smartphone, mobil, PC, displej a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows XP, Windows 95, SUSE Linux, OSX, Linux Mint, Lubuntu. PC pozadí pro Windows z kategorií motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, zvířata, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fantasy, květiny, ptáci, fraktály, free wallpapers, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 1366x1024, 1536x2560, 375x667, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 393x786, 854x480, 1280x768, 1080x1920, 2560x1440, 412x846, 1600x1200, 375x812, 360x640, 1280x960, 2048x1080 atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, politika, příroda, matematika, cestování, internet, lékařství a medicína, rostliny, bankovnictví, nástroje, školství, český jazyk, software, fyzika, zkratky, věda, materiály, technika, chemie, filozofie, literatura, ekonomie a ekonomika, jídlo, nápoje atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značky, Superhry a hry online zdarma, školství, Full HD pozadí na PC, Online hry zdarma, weby, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značky, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Kliparty zdarma ke stažení, Omalovánky k vytištění, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Oblíbené roční období: Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

„Musím se ti přiznat, že hokeji ani za mák nerozumím,” svěřuje se mladému hokejistovi děda, „ale něco jsem prostě nemohl přehlédnout - měl by ses naučit pořádně zacházet se sekačkou!” „Proboha, proč?” „Vždyť tě každou chvíli vylučují za sekání!”

Další odkazy:

Associazione Calcio Milan
Doporučené odkazy
Julia Roberts
Tipy na užitečné weby
Vlajka Uruguaye
Odkazy na užitečné webové stránky
Vánoční obrázky na PC
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Visit New York city
Tipy na Partnerské weby
Jak spořit a vytvářet úspory?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.