Naše tipy, informace a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Internet, síť, informace a zábava

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Deskovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Adventury, Hannah Montana, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Střílecí hry, Logické hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Sportovní gamesy apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, tipy, hyperlinky, URL, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, Stručný encyklopedický slovník, Státní prapory všech států, B, Biografie Sharon Stone, školství, Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy atd.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Logické hry, Střílecí hry, Omalovánky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Sportovní gamesy apod.

Frky, kameňáky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty

Chcete se pobavit? Frky, kameňáky, vtipy, ftipy, černý humor, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o facebooku, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, kameňáky apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, lékařství, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, věda, sport, zločin a právo, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, školství, národnost, fikce a fantasy, státní správa, nadpřirozené osoby, historie, politika, politici, Spisovatelé a básníci, přezdívky, osobnosti, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

černý humor, vtipy, ftipy, frky, fórky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtipy, ftipy, frky, fórky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, kameňáky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, černý humor, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Keywords:Přehled souborových přípon, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Super online flash hry, výukové pomůcky, Uganda, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online adventní magazín, Online zeměpisné testy zdarma, Fotografie Mamiko Tayama, zadarmo, Dopravní značení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Náš tip, informace a zábava

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, rostliny, auta, mapy, květiny, nápoje, halloween, ovoce, osobnosti a lidé, zelenina, muži, stavby, symboly, hmyz, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, hudba, věda, jídlo a nápoje, ptáci, náboženství, sport atd.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Postřehové, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní a tak podobně.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: Super online kvízy, Vlajky států obrázků, F, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, doporučujeme, Superhry a hry online zdarma, volný čas, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Nej hry online, weby, Obrázky, kliparty, linky

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Fórky, anekdoty, vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Fórky, anekdoty, vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O mužích, O Windows, O manželství, Frky ze života, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech apod.

Síť, informace a zábava

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Anglicky, Santa, Popelka, Vánoční ubrusy, Tisk, Ježíš Kristus, Adventní trhy, Silvestr, Květiny, Vánoční stromek, Plocha, Televize, Desktop, Václavské náměstí, Brambořík, Vánoční svícen, Jmelí, Husarské knoflíky, Vánoční dekorace, Vykrajovátka, Ohňostroj, SMS, Štóla, Pozadí, Papírové ozdoby, Koledy, bezlepkové cukroví, Jedle, Ježíšek, Blahopřání, Písnička apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Online testy zdarma, V, pro děti, Lucy Liu sexy photos, cestování, Členské země americké federace, zeměpis, Julia Roberts, Full HD wallpapery ke stažení, Dopravní značky, internet

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Fórky, anekdoty, vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Fórky, anekdoty, vtípky, fóry, černý humor, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O ženách, O mužích, O Windows, O manželství, Frky ze života, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O škole, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Klasické, Velikonoční hry, Pro dívky, Sportovní, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Utah, Illinois, Aljaška, Oklahoma, Tennessee, Vermont, Minnesota, Virginie, Connecticut, Jižní Dakota, Alabama, Louisiana, Oregon, Arkansas, Georgie, Kentucky, Delaware, Havaj, Severní Dakota, Maine, Západní Virginie, New York, Missouri, Severní Karolína, New Hampshire, Washington atd.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, obecné zkratky, okresy České republiky, geocaching, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, státy usa, úřady a ministerstva apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Klíčová slova: Pozadí na PC ke stažení, zajímavosti, F, odkaz, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Online životopisy, biografie slavných osobností, kuriozity, Přehled souborových přípon, č, odkazy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Chelsea Football F.C., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Doporučení: Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Jedna židovská obec najímá nového rabína na základě písemného doporučení od jiné židovské obce, v němž stálo: "Rabbi Finkelstein je jako král Šalamoun, jako Mojžíš, jako Bůh sám." Za týden nato volá předseda obce předsedovi té bývalé rabínovy obce: "Vy prolhanci. Vy podvodníci. Jak jste mohli dát tomuhle parchantovi takové doporučení?" "Jaképak lhaní," odpovídá druhý předseda. "Šalamoun měl taky třista žen. Mojžíš taky koktal. A Bůh se taky nikdy v chrámu neukázal."

Další odkazy:

Zamilované sms vzkazy
Zajímavé webové stránky
Matsushima Nanako
Naše tipy na zajímavé stránky
Vlajka OSN
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Karl Marx, Adam Smith
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám
Tipy na Partnerské weby
Vojenské tapety na PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.